Portret
Portret
Portret to nie tylko Twój wygląd. To moment, do którego warto wrócić po latach. Pozwól sobie na uchwycenie chwil wartych zapamiętania. Beztroska młodość czy sędziwa starość, oczekiwanie na narodziny lub zatrzymanie ulotnych chwil życia. Zrób prezent sobie lub rodzinie.
slub
slub
Wierzę, ze plener ślubny nie musi być sztywną „ustawianką”. Może być dobrą zabawą, dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, uchwycę emocje, gesty, uśmiechy, barwy i wszystko to, co sprawi, że powrócicie do tych niezapomnianych chwil z sentymentem.
sesja wspólna
sesja wspólna
Życie ubogie w fotografie to życie bez ostrości wspomnień, dlatego warto zadbać o to, by albumy wypełniły się pamiątkowymi zdjęciami ze wspólnie spędzonych chwil. Mama, tata, dzieci, rodzina i najbliższe sercu osoby. Wszystkie je uchwycę w jednym, pamiątkowym kadrze.
Fotografia produktowa
Fotografia produktowa
Odpowiednie zdjęcia produktowe mają bardzo duże znaczenie, jeśli głównym kanałem sprzedaży jest Internet. Bogate zasoby zdjęciowe pozwolą w przyszłości przygotować atrakcyjne materiały reklamowe, dając potencjalnemu klientowi możliwość lepszego zapoznania się z produktem.
Naprawa zniszczonych fotografii
Naprawa zniszczonych fotografii
Stare fotografie to cenne pamiątki zatrzymujące ulotny, nieodparty czas. Często jednak ulegają zniszczeniu. Cyfrowa renowacja zdjęć daje bardzo duże możliwości naprawy, przez co stare, spłowiałe, podarte, zniszczone, a zarazem cenne fotografie odzyskają dawny blask.
Scroll Illustration

Zacznij rolować

Roluj myszką, aby zobaczyć resztę galerii